Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Pimax Dedektör, yılların kazandırdığı bilgi ve tecrübeye güvenerek 2005 yılında, İzmir merkezli olarak, metal dedektörleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Pimax Dedektör olarak, dünya genelinde metal dedektörü teknolojileri arasında, en verimli sistemler olan Pulse İndüksiyon ve VLF teknolojilerini kullanıyoruz. Markamızı oluştururken de bu teknolojilerden esinlendik. Pulse İndüksiyon (Pi) ve maksimum (max) kelimelerinin kısaltmalarını kullanarak Pimax markasını oluşturduk.

Arazi deneyimleri, birebir dedektör kullanımları ve kullanıcı geri bildirimleri ile sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve ürünlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Bu sebeple müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilkelerimiz arasında ilk sırada yer alıyor.

Metal Tespit Sistemleri Alanında Uzmanlaştık...

17 yıldır sadece metal dedektörleri üretiyoruz. Tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı metal tespit sistemleri üzerine yapıyoruz. Bu sürede edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, ürünlerimiz dünyanın en derin ve en stabil çalışan dedektörleri arasında yer alıyor.

Ürünlerimizin tasarımında önceliğimiz daima gerçek kullanıcılar olmuştur. 1980’li yıllarda başlayan arazi tecrübelerimizden ve usta dedektör kullanıcılarının görüşlerinden faydalanıyoruz. Arazide neye ihtiyacınızın olduğunu biliyoruz. Dedektörlerimiz satışa sunulmadan önce uzman kişiler tarafından doğal arazi şartlarında defalarca test ediliyor.

Pimax Dedektör olarak kuruluşumuzdan bu yana ara vermeksizin sürdürdüğümüz Ar-Ge faaliyetleri sayesinde metal dedektörleri sektörüne tüm dünyaya öncü olabilecek bir çok özellik ve yenilik kazandırdık. Bugün ürünlerimiz Meksika, Brezilya, Arabistan, Afrika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla hareket eden firmamız, daima dedektör piyasasındaki haksız kazançların karşısında durmuştur. Bu sayede sektördeki iddiasını korumayı ve gün geçtikte büyüyerek ilerlemeyi başarmıştır.

Pimax Dedektör müşteri memnuniyeti, dürüstlük, kalite ve uygun fiyat ilkelerini Ar-Ge faaliyetleri ile birleştirerek daima “En İyisi” olma hedefi ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kalite ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve ara vermeksizin sürdürdüğümüz Ar-Ge faaliyetleri ile, metal dedektörleri sektörüne, tüm dünyaya öncü olabilecek teknolojiler kazandırarak yerli ve milli gurur olmak için tüm gücümüzle çalışmak.

Misyonumuz

Metal tespit sistemleri alanındaki en yeni teknolojileri kullanmak, geliştirmek ve kaliteli ürün – uygun fiyat ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmak.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Metal tespit sistemleri alanında uzmanlaştık. 17 yıldır sadece metal dedektörleri üretiyoruz. Tüm araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı metal tespit sistemleri üzerine yapıyoruz.
Metal Tespit Sistemleri %100
Arazi Tecrübesi %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın